Gambling eilat

Gambling eilat h1>

4. kvartal San Martin – Olimpico 79:59.

3. kvartal Salta – Boca Juniors 34:48.

09:00 Singapore Slingers – Malaysia Dragons -: –

11:00 Saigon Heat – Alab Pilipinas -: –

AUSTRALIA: NBL.

07:00 Illawarra Hawks – Cairns -: –

OSTERRIKE: Zweite Liga.

OSTERRIKE: ASWBL kvinner.

16:00 Linz-Enns W – SK UMB Banska Bystrica W -: –

18:00 Flygende rev W – UBI Graz W -: –

BAHRAIN: Premier League.

17:00 Al Riffa – Al Hala -: –

BELGIA: Belgisk Cup.

20:30 Oostende – Limburg -: –

BOSNIEN OG HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH.

18:00 Mrkonjic Grad – Student Mostar -: –

BRAZIL: LBF Kvinner.

20:00 Vera Cruz W – Santo Andre W -: –

CANADA: NBL.

00:00 Moncton – Halifax 109: 99.

19:00 Cape Breton Highlanders – Saint John Riptide -: –

19:00 Island Storm – Halifax -: –

20:00 Niagara River – KW Titans -: –

20:00 Windsor – London -: –

CANADA: U Sports.

01:00 Memorial – Acadia -: –

01:00 UPEI – Cape Breton -: –

02:00 Brandon – Saskatchewan -: –

02:00 Brock – Waterloo -: –

02:00 Laval – Concordia -: –

02:00 Queens – Nipissing -: –

02:00 Ryerson – Carleton -: –

02:00 Toronto – University of Ottawa -: –

02:00 Western – Algoma -: –

02:00 Windsor – Lakehead -: –

02:00 York – Laurentian -: –

03:00 Alberta – MacEwan -: –

03:00 Calgary – Lethbridge -: –

03:00 Regina – Winnipeg -: –

04:00 Trinity Western – Thompson Rivers -: –

04:00 UBC Okanagan – UBC -: –

04:00 Victoria – Mount Royal -: –

19:00 Memorial – Acadia -: –

20:00 UPEI – Cape Breton -: –

00:00 Las Animas – Ancud -: –

00:00 Osorno – Deportes Castro -: –

00:00 Valdivia – Puerto Montt -: –

12:35 Guangzhou – Beijing Dragons -: –

12:35 Jilin – Zhejiang Chouzhou -: –

12:35 Liaoning – Fujian -: –

12:35 Nanjing Tongxi – Zhejiang Guangsha -: –

12:35 Shanghai – Jiangsu Dragons -: –

12:35 Shanxi Zhongyu – Guangdong -: –

12:35 Shenzhen – Beijing -: –

12:35 Sichuan – Tianjin -: –

KROATIA: A1 Liga.

Tsjekkia: NBL.

Tsjekkia: ZBL kvinner.

EUROPA: ABA Liga.

19:00 Cibona – FMP Beograd -: –

EUROPA: WBBL kvinner.

18:30 TTT Riga 2 W – Tallinn University W -: –

FINLAND: Korisliiga.

FRANKRIKE: LNB.

FRANKRIKE: LFB Women.

TYSKLAND: BBL.

17:30 Basketball Braunschweig – Gotha -: –

17:30 Bonn – Bamberg -: –

TYSKLAND: DBBL Women.

16:00 Veilchen W – Herner W -: –

Hellas: Basket League.

UNGARN: Divisjon 1 kvinner.

INDONESIA: IBL.

09:00 NSH Jakarta – Bimasakti -: –

11:00 Satria Muda – Hangtuah -: –

13:00 Aspac Jakarta – Pelita Jaya -: –

ISRAEL: Super League.

18:30 Gilboa Galil – Hapoel Holon -: –

20:05 Maccabi Haifa – Maccabi Tel Aviv -: –

ITALIA: Lega A.

18:00 Capo d’Orlando – Virtus Segafredo Bologna -: –

18:00 Trento – Venezia -: –

19:00 Brindisi – Pistoia -: –

20:45 Cremona – Cantu -: –

ITALIA: A2 vest.

17:00 Eurobasket Roma – Tortona -: –

17:30 Legnano – Cagliari -: –

18:00 Biella – NPC Rieti -: –

18:00 Latina – Napoli Cuore -: –

18:00 Reggio Calabria – Casale Monferrato -: –

18:00 Scafati – Virtus Roma -: –

18:00 Siena – Trapani -: –

ITALIA: A2 Ost.

18:00 Imola – Trieste -: –

18:00 Mantova – Forli -: –

18:00 Poderosa Montegranaro – Assigeco Piacenza -: –

18:00 Ravenna – Udine -: –

18:00 Roseto – Orzi Basket -: –

18:00 Treviso – Jesi -: –

18:00 Verona – Bergamo -: –

ITALIA: Serie A1 kvinner.

18:00 Broni W – Dike Napoli W -: –

18:00 Fixi Piramis Torino W – San Martino W -: –

18:00 Schio W – Lucca W -: –

18:00 Venezia W – Ragusa W -: –

JAPAN: B.League.

06:05 Alvark – Shiga -: –

06:05 Kyoto – Sun Rockers -: –

06:05 NeoPhoenix – Toyama -: –

06:05 Niigata – SeaHorses Mikawa -: –

06:05 Yokohama – Diamond Dolphins -: –

07:05 Tochigi Brex – Hokkaido -: –

10:05 Nishinomiya – Ryukyu -: –

LITAUEN: LKL.

16:20 Zalgiris Kaunas – Pieno Zvaigzdes -: –

LITAUEN: NKL.

MEXICO: LNBP.

02:00 San Luis – Capitanes -: –

03:30 Panteras – Soles -: –

23:00 Fuerza Regia – Correcaminos -: –

00:00 Toros de Nuevo – Libertadores -: –

MONTENEGRO: Prva A Liga.

18:00 Jedinstvo – Tivat -: –

18:00 Lovcen Cetinje – Sutjeska -: –

18:00 Primorje – Studentski Centar -: –

NEDERLANDENE: DBL.

NORGE: BLNO.

16:00 Tromso – Fyllingen -: –

18:00 Baerum – Froya -: –

NORGE: Kvinneligaen Women.

14:30 Ullern W – Hoybraten W -: –

Filipiner: Filippinsk Cup.

11:45 San Miguel Beermen – Barangay Ginebra San Miguel -: –

POLEN: Energa Basket Liga.

18:00 Dabrowa Gornicza – Trefl Sopot -: –

18:00 GTK Gliwice – Turow Zgorzelec -: –

POLEN: Energa Basket Liga Women.

16:00 Sleza Wroclaw W – Widzew Lodz W -: –

17:00 Artego Bydgoszcz W – Ostrow Wielkopolski W -: –

PORTUGAL: LPB.

19:00 Galitos – Lusitania -: –

ROMANIA: Divizia A.

Russland: VTB United League.

16:00 Unics Kazan – Parma Perm -: –

16:00 VEF Riga – Tsmoki Minsk -: –

Russland: Super League.

14:00 Temp Sumz Revda – Rodniki Izhevsk -: –

16:00 St. Petersburg – BC Samara -: –

16:00 Zenit Petersburg B – Ryazan -: –

Russland: Premier League Women.

13:00 Nadezhda W – Dynamo Moscow W -: –

14:00 MBA Moscow W – Inventa Kursk W -: –

16:00 Kazanochka K. W – Ekaterinburg W -: –

SLOVENIA: Liga Nova KBM.

Sor-Korea: KBL.

07:00 Sonic Boom – Seoul Thunders -: –

09:00 Goyang – Dongbu Promy -: –

Sor-Korea: WKBL kvinner.

12:30 Murcia – Tenerife -: –

12:30 Real Betis – Gipuzkoa -: –

12:30 Real Madrid – Bilbao -: –

13:00 Gran Canaria – Tecnyconta Zaragoza -: –

18:00 Obradoiro CAB – Valencia -: –

18:30 Estudiantes – Baskerland -: –

SPANIA: LEB ORO.

12:15 Huesca – Caceres -: –

17:30 Barcelona B – Castello -: –

17:30 Leyma Coruna – Ourense -: –

18:00 Araberri – Oviedo -: –

18:00 Breogan – Forca Lleida -: –

18:00 Iraurgi SB – Valladolid -: –

18:00 Palma Air Europa – Melilla -: –

19:00 Manresa – Palencia -: –

SPANIA: Liga Femenina Women.

TYRKIA: Super Ligi.

13:15 Darussafaka – Tofas -: –

15:00 Banvit – Fenerbahce -: –

17:30 Anadolu Efes – Pinar Karsiyaka -: –

TYRKIA: TB2L – Forste fase.

15:00 Edirne – Erzurum BSB -: –

15:00 Fethiye Bld. – Manisa -: –

TYRKIA: KBSL Women.

14:30 Hatay W – Cukurova Univ. W -: –

TYRKIA: Federation Cup – Spill av.

FORENEDE KONGERIGE: BBL Cup.

FORENEDE KONGERIGE: WBBL Women.

17:00 Barking Abbey Crusaders W – Sevenoaks Suns W -: –

18:30 Nottingham Wildcats W – Caledonia Pride W -: –

URUGUAY: Liga Capital.

4. kvartal Indiana Pacers – Orlando Magic 94: 104.

3. kvartal Atlanta Hawks – Washington Wizards 53:75.

3. kvartal Miami Heat – Charlotte Hornets 58:64.

2. kvartal Golden State Warriors – Boston Celtics 27:37.

03:00 Denver Nuggets – Dallas Mavericks -: –

03:00 Minnesota Timberwolves – Brooklyn Nets -: –

21:30 Chicago Bulls – Milwaukee Bucks -: –

21:30 Houston Rockets – Phoenix Suns -: –

22:00 New Orleans Pelicans – Los Angeles Clippers -: –

00:00 Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons -: –

00:00 Oklahoma City Thunder – Philadelphia 76ers -: –

00:00 Toronto Raptors – Los Angeles Lakers -: –

USA: NBA G League.

4. kvartal Kanton Charge – Greensboro Swarm 91:96.

Half Time Iowa Wolves – Texas Legends 58:55.

Halvtid Memphis Hustle – Fort Wayne Mad Myrer 48:64.

Halvtid Rio Grande Valley Vipers – Sioux Falls Skyforce 66:66.

04:00 Reno Big Horns – Northern Arizona Suns -: –

19:00 Maine Red Claws – Long Island Nets -: –

22:00 Erie BayHawks – Lakeland Magic -: –

23:00 Froken. Valley St. – Jackson State 72:67.

23:00 Oral Roberts – Nebraska Christian 105: 74.

23:00 San Jose State – Wyoming 86: 90ot.

23:00 UMass Lowell – Hartford 70:77.

23:00 Utah Valley State – Grand Canyon 68:56.

23:00 UT Chattanooga – VMI 69:70.

23:05 Ost. Washington – Nord-Colorado 67:65.

23:15 South Dakota St. – IPFW 78:76.

23:30 Arizona – Utah Utes 74:73.

23:30 Lamar – Mcneese State 86:80.

00:00 Alabama State – Prairie View A & M -: –

00:00 Arkansas – Oklahoma State -: –

00:00 Auburn – LSU -: –

00:00 Belmont – Siu Edwardsville -: –

00:00 Brown – Harvard -: –

00:00 Denver – South Dakota Coyotes -: –

00:00 Hampton – Florida A & M -: –

00:00 Memphis – Cincinnati -: –

00:00 Missouri State – Southern Illinois -: –

00:00 North Texas – Florida Intl -: –

00:00 Pepperdine – Santa Clara -: –

00:30 Norfolk State – Bethune Cookman 71:70.

00:30 Southern Univ. – Alcorn State 61:48.

01:00 Alabama A & M – Texas Southern -: –

01:00 Canisius – Niagara -: –

01:00 Charlotte – Old Dominion -: –

01:00 Delaware – Hofstra -: –

01:00 Florida Gulf Coast – Jacksonville -: –

01:00 Fresno State – Utah State -: –

01:00 Lehigh – Navy -: –

01:00 Louisiana Tech – Southern Miss -: –

01:00 Manhattan – Iona -: –

01:00 Middle Tenn. St. – UTEP -: –

01:00 NC Wilmington – William & Mary -: –

01:00 Penn – Saint Josephs -: –

01:00 Stephen F. Austin – Sam Houston St. -: –

01:00 Stony Brook – Albany -: –

01:00 Toledo – Bowling Green -: –

01:00 Western Kentucky – Marshall -: –

01:00 West Virginia – Kentucky -: –

01:00 Wofford – Ost Ten. Stat -:-

01:00 Yale – Dartmouth -: –

01:30 Nicholls State – SE Louisiana -: –

02:00 Arizona State – Colorado -: –

02:00 Ark Pine Bluff – Grambling St. -: –

02:00 Austin Peay – Morehead State -: –

02:00 Creighton – Georgetown -: –

02:00 Gonzaga – San Francisco -: –

02:00 Jacksonville State – Sorost Missouri State -: –


Hallo! Vil du spille i det mest heldige kasinoet? Vi samlet det for deg. Klikk her nå!